Školení dovedností v práci s lidmi a projektovém řízení + používání nové aplikace IM-PROVE!

Mobilní aplikace IM-PROVE pro dobrovolníky. Šance naučit se vést lidi, řídit projekt, efektivně komunikovat a používat novou aplikaci. Osvojit si dovednosti, které fakt využiješ v praxi. Mezinárodní účast, 5 dnů nabitých kvalitním vzděláváním a spousta zábavy. Příležitost vymyslet a zrealizovat vlastní nápad na projekt a stát se lídrem skupiny dobrovolníků. To vše lze v rámci projektu ZDoKonal se!

P1200462
P1200529
P1200581

Zajímavé? Jestli ano, tak se přihlaš jako účastník MEZINÁRODNÍ ŠKOLENÍ MENTORŮ projektu “ZDoKonal se”, 16.-21. června 2015 ve Střelských Hošticích (jižní Čechy), počet míst je omezený: z ČR 5 osob, celé školení v angličtině!

Akce je určena specificky všem, kdo mají zájem se dlouhodobě věnovat práci s mladými lidmi a ozkoušet si roli neformálního lídra dobrovolnických skupin. Můžeš být pracovník s mládeží nebo “jen” dobrovolník/dobrovolnice, kterého/kterou taková zkušenost láká – důležitá je chuť se takové činnosti věnovat!

Školení ti nabídne:

  • možnost naučit se efektivně vést skupinu lidí (leadership, mentoring)
  • příležitost získat praktické dovednosti užitečné pro řízení projektu
  • prohloubení komunikačních dovedností (konstruktivní a nenásilná komunikace)
  • vyzkoušet si a spolutvořit mobilní aplikaci IM-PROVE pro dobrovolníky
  • možnost získat tým a podporu pro svůj nápad/akci/projekt

Pokud chceš odstartovat zajímavou zkušenost, během které budeš právě ty lídrem na cestě, na jejímž konci bude stát úspěšný projekt, přihlaš se! Otázky posílej na ondra@inexsda.cz.


O co jde?
Je to příležitost naučit se nové věci, potkat se s partou českých a slovinských zajímavých lidí a tahounů pozoruhodných inovací a nápadů.
Je to zároveň i příležitost k dlouhodobějšímu zapojení (ca 1 rok, 1 x týdně) jako dobrovolník a lídr projektové skupiny, která bude následně mít celý rok na vymyšlení a realizaci svého nápadu.

A co všechno budeš moci po školení dělat?

  • používat pro záznam svých dobrovolnických zkušeností testovací verzi mobilní aplikace IM-PROVE
  • podílet se na finalizaci IM-PROVE aplikace svou zpětnou vazbu, dotvořit ji s námi
  • využívat INEXí podporu při rozjezdu tvého projektového nápadu, jeho propagace a síťování s dalšími lidmi, kteří by se k tobě rádi přidali
  • vést a koordinovat svou projektovou skupinu, k ruce můžeš mít mentora z INEXího týmu
  • máš zajištěné místo na návazném pětidenním školením v roce 2016

Nemáš teď žádný nápad na svůjprojekt/akci/hapenning či kampaň, a přesto by ses rád stal/a naším mentorem? Vůbec to nevadí – pojeď s námi tak jako tak a garantujeme, že něco společně vymyslíme přímo na místě!


Jak se přihlásit?

Vyplň přihlášku nejpozději do STŘEDY 10. června 2015, 9:00.
Účastníci budou vybráni na základě jejich uvedené motivace projektovým koordinátorem.

Celé školení včetně ubytování a cestovného je 100% hrazeno, k úspěšnému dokončení přihlášení tě poprosíme o složení vratné zálohy ve výši 750 Kč na účet naší organizace:2100114178/2010. Po absolvování školení ti zálohu v plné výši vrátíme do 3 pracovních dní. Do popisu platby pro příjemce prosím uveď své jméno a poznámku dok-mentor. Po přihlášení na trénink ti zašleme infosheet s doplňujícími informacemi a přesným programem tréninku. Těšíme se na viděnou!

Novinky