Chceš zorganizovat workcamp ve svém městě? Přihlas se na školení pro nové organizátory!

Chceš posunout své dobrovolnické zkušenosti o kus dál? Znáš ve svém okolí místo, které potřebuje oživit, zvelebit, vyčistit, zviditelnit? Víš o neziskovém projektu, který si zaslouží podporu?

Jste nezisková organizace nebo obec? Máte zajímavý veřejně prospěšný projekt v oblasti ekologie, obnovy památek, sociálních služeb či oživení dění v místní komunitě a veřejném prostoru? Pozvěte k sobě skupinu dobrovolníků ze zahraničí i z ČR na mezinárodní dobrovolnický projekt!

Přihlaste se na jednodenní školení pro nové organizátory a Zrealizujte workcamp ve svém městě!

Kapacita školení je v tuto chvíli naplněna. V případě vážného zájmu nás prosím kontaktujte emailem na projekty.cr@inexsda.cz.
Img 6993
Img 0830
Img 3006

KDY:

pátek 1.12.2017 od 9.30 do 17.00

KDE:

POZOR, změna místa konání školení! Nové místo:
Vila Flora, Vlašimská 13, Praha 10

CO:

  • školení a přípravné setkání pro nové organizátory workcampů
  • prezentace projektových záměrů
  • organizace workcampu krok za krokem
  • sdílení zkušeností se zkušenými organizátory

Martina Beranová – teenage workcampy v Kyšicích
Tomáš Lohninský – workcampy v Odolene Vodě

PRO KOHO:

Účast na školení je doporučená všem, kteří chtějí s INEX-SDA v létě 2018 organizovat workcamp (vč. workcampů pro teenagery) poprvé a dosud školení Zrealizuj workcamp neabsolvovali. Je předpokladem pro navázání dobré spolupráce i kvalitních společných projektů.

Na školení se dozvíte více o podmínkách realizace workcampu a jak na to, poznáte osobně zástupce INEX-SDA, se kterými byste na organizaci workcampu spolupracovali a seznámíte se s dalšími zájemci o organizaci workcampu. Zúčastnit se mohou také noví kolegové a kolegyně zkušených organizátorů workcampů, kteří chtějí získat vhled do světa mezinárodního dobrovolnictví.

Přihlášením na školení se nezavazujete k tomu, že workcamp s INEX-SDA uspořádáte. Na školení v Praze bude dle domluvy navazovat bilaterální schůzka s koordinátorkou INEX-SDA u vás, v místě konání potenciálního workcampu, jejímž cílem je vyjednání konkrétních podmínek spolupráce.

Přihlášky týmu alespoň 2 lidí jsou velmi vítány.
Účast na školení je zdarma, cestovné, oběd, popř. ubytování v Praze si účastníci hradí sami. V průběhu školení je zajištěné drobné občerstvení.

Přihláška

Kapacita školení je v tuto chvíli naplněna. V případě vážného zájmu nás prosím kontaktujte emailem na projekty.cr@inexsda.cz.

Kontakt pro dotazy či konzultace projektových záměrů:

Eva Macková
projekty.cr@inexsda.cz, 222 362 715

Více informací o organizaci workcampu s INEX-SDA najdeš tady.

Školení je realizováno za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.


Msmt logotyp text rgb cz Logo pp portal casopis

Novinky