Giving Tuesday: podpoř Dobrovolnictví pro všechny

Připoj se s námi k mezinárodní výzvě Giving Tuesday a přispěj dobrovolníkům s postižením nebo sociálním znevýhodněním k jedinečným dobrovolnickým zážitkům a obohacujícím zkušenostem.

Dobrovolnictvi pro vsechny hanka6
Giving tuesday logo
21

V INEXu věříme, že šanci vyjet na dobrovolnický projekt by měl mít každý. Díky individuální podpoře, poskytované v rámci našeho programu Dobrovolnictví pro všechny, tak mohou na workcampy vyjet i dobrovolníci se znevýhodněním. V roce 2017 se workcampů v zahraničí zúčastnilo 15 dobrovolníků s postižením nebo sociálním znevýhodněním a 5 se zapojilo v České republice.

Program Dobrovolnictví pro všechny již letos podpořilo 13 našich příznivců. Celkem dali dohromady částku 10950 korun, které přispějí k účasti na mezinárodních projektech dalším dobrovolníků se znevýhodněním.
Při příležitosti mezinárodní výzvy Giving Tuesday, světového svátku dárcovství, který podporuje a oslavuje chuť pomáhat, můžeš přispět i Ty.

Děkujeme!

Číslo bankovního účtu: 2400797206/2010
Svým darem přispěješ dobrovolníkům na jejich přípravu, asistenci, cestovné nebo pojištění.


Přečti si zkušenost dobrovolnice z programu Dobrovolnictví pro všechny:

Být dobrovolnicí v Africe – to byl můj životní sen. Po prosinci roku 2011, kdy jsem ve svých 17ti letech byla vážně zraněna při autonehodě a do mého života přibyl invalidní vozík, jsem ze svého snu slevovala a začínala jsem se se svým velkým snem loučit. Novou naději ve splnění mého přání přinesla zpráva o organizaci INEX-SDA. Hned, jak jsem se dozvěděla o projektech pro lidi se speciálními potřebami, začalo velké vybírání ideálního workcampu …

Pokračování článku najdeš na našem blogu našem blogu.

Novinky