INEXpub: Bring it back home!

Pojď se s námi potkat a pobavit, proč se zapojit do dorovolnictví i po návratu ze zahraničí a co ti to může přinést.

Img 7330
Web cover
Img 7367

Co to znamená být uvědomělým dobrovolníkem? Stačí dobrovolničit pouze v zahraničí? Cestování a dobrovolnictví jsou dvě vášně, které lze skloubit dohromady. My v INEX-SDA zároveň věříme, že dobrovolnictví a spolupráce na globální i lokální úrovni je cestou k lepšímu světu a vzájemnému porozumění, proto s nadšením podporujeme také místní dobrovolnictví. Pojď se s námi potkat a pobavit se třeba i o tom, proč se vlastně zapojit i po návratu ze zahraničí a co ti to může přinést.

INEXpub s podtitulem “Bring it back home” přináší možnost inspirovat se, motivovat a seznámit se s INEXáky a dalšími dobrovolníky, kteří jsou aktivní v mezinárodních projektech i místních iniciativách. To vše v příjemné neformální atmosféře oblíbeného studia Alta.

Neváhej a přijď se nabít INEXí energií ve čtvrtek 19. října večer!

Zúčastníš se? Dej o tom vědět i ostatním na Facebooku

Pogram

19:00 otevíráme a začínáme

19:30 oficiálně zahájíme INEXpub

19:45 – 20:30 otevřeme diskuzi na téma “Bring it back home” – proč dobrovolničit také lokálně a jak na to? Inspirativním hostem bude dobrovolnická guru Lucie Horáková!

Od 19:45 do konce akce bude také probíhat (vele)trh dobrovolnických iniciativ při Dobrovolnickém klubu INEX-SDA, fajnová síťovací hra a ranec neformálních rozhovorů

21:30 Oficiální zakončení, ale nebojte: Zábava pokračuje až do zavíračky :)

Novinky