Po návratu z workcampu - řekni nám, jaké to bylo

Z workcampu jste se už jsi se vrátil/a, ale tím to rozhodně nekončí! Chtěli bychom ti poděkovat, že jsi se workcampu účastnil/a, a doufáme, že to pro tebw byla přínosná zkušenost, která ti v budoucnosti bude k užitku. Budeme moc rádi, když s námi i nadále zůstaneš v kontaktu a zúčastníš či zapojíte se do našich dalších aktivit včetně účasti na dalších workcampech :)

Wc azerdaijan2
Wc azerbaijan
Wc england

Ponávratový dotazník

Vrátil/a jsi se z workcampu a chceš nám říct, jaké to bylo? Vyplň náš krátký ponávratový on-line dotazník.
Tvoje vyjádření k workcampu, kterého jsi se zúčastnil/a nám pomůže při hodnocení projektů, přispěje ke zlepšování našich služeb a hlavně pomůže budoucím dobrovolníkům. Tvoje zkušenost je pro nás i pro ostatní dobrovolníky velmi cenná.

Podzimní víkendové setkání dobrovolníků INEX-SDA – 6.-8. října

Už teď si do kalendáře zapiš termín ponávratového setkání všech dobrovolníků INEX-SDA. Konat se bude na chatě Dobruška u Chotěboře. Získáš spoustu inspirace od ostatních a sám se můžeš “naživo” podělit o své zážitky.

Napiš článek

Každý rok na podzim tiskneme zpravodaj pro zkušené i budoucí dobrovolníky nazvaný Cesta světem.
Nyní přichází tvoje šance stát se spoluautorem letošního vydání! Nepromarni tuto příležitost. Pošli nám svůj článek, výpisky z deníku, reportáž…

Na tvoje texty o max. délce 2xA4 doplněné fotografiemi se těšíme na adrese pr@inexsda.cz. Deadline pro příspěvky do zpravodaje je 5. 9. 2017.

Rady budoucím dobrovolníkům

Měli jsi před odjezdem na projekt otázku, na kterou nikdo neuměl odpovědět? Poradil sis na cestách dobře s praktickým problémem? Nebo prostě máš chuť podělit se o své zkušenosti s ostatními? Zadej své rady a doporučení do tohoto formuláře. Informace pak budou (anonymně) k dispozici budoucím dobrovolníkům.
Děkujeme!

Nadchly tě workcampy a chceš se dál rozvíjet? Jeď příští rok jako vedoucí v ČR!

Každý rok nabízíme příležitost vést workcamp v ČR více než 60 dobrovolníkům. Zaregistruj se do databáze zájemců o vedení workcampů pro sezónu 2016 už nyní a měj tak přehled o akcích, které pro nové i zkušené vedoucí pořádáme! Přečti si o vedení workcampů a registrujte se. Kontakt: Renata Míchalová, projekty.cr@inexsda.cz.

Zůstaň v kontaktu

- získej informace o akcích, projektech, školeních, seminářích INEX-SDA a partnerských organizací
- odebírej měsíční e-mailový newsletter – napište email s předmětem “odběr newsletteru” na tuto adresu newsletter@inexsda.cz
- staň se naším fanouškem na Facebooku
- sleduj naše webové stránky, kde se dozvíte další INEXové novinky.

Novinky